+420 775 207 525info@lavande.czVšeobecné obchodní podmínky

Obchodní centra

Eventy v obchodních centrech patří mezi naši nejsilnější parketu. Akce pro tohoto specifického klienta zajišťujeme již několik let po celé České republice. Jednotlivé akce se samy od sebe liší, ale ve většině případů je zajišťujeme od A do Z. Konkrétně pro vás zajistíme téma akce včetně kreativních návrhů, detailní program celé akce, doprovodné aktivity pro děti i dospělé, technické zázemí, profesionální hostesky a promotéry, učinkující a catering.

Připravíme vám Den matek a otců, Den dětí, Den zdraví a krásy, Den plný slev, Sv. Valentýn, Halloween, Spotřebitelské soutěže, Bleší trhy, Gastro dny, Věrnostní programy, Vánoční a Velikonoční akce, Zpátky do školy, Rozdávání vysvědčení, Výstavy a vernisáže, Autogramiády, Charitativní akce a s tím související dekorace, trhy či workshopy.Prezentace obchodu
Otevíráte novou obchodní jednotku v nákupním centru? Chcete zaujmout nové i stávající návštěvníky? Od toho jsme tu my. Vytvoříme vám promo akci přesně podle vašich přání a požadavků. Nabídneme vám taneční show, moderátora, tematicky oblečené hostesky či promotéry, navrhneme dekorace, zajistíme doprovodný program pro děti i dospělé.
Jednodenní akce
Den matek, Den dětí, sv. Valentýn, Den krásy a zdraví… Tolik dnů a tolik příležitostí, kdy si lidé dělají radost. Kde jinde toto chcete nabídnout než ve vašem OC? Připravíme program na míru danému tématu, uspořádáme jedinečné workshopy např. na téma květinových vazeb, ručně vyrobených dárků ve formě svíček, ozdob, nebo beauty a odpočinkové procedury. V neposlední řadě zajistíme také akce pro zabavení našich nejmenších, jako je např. malování na obličej.
Vícedenní akce
Někdy je třeba víc než jeden den, abyste nabídli návštěvníkům OC něco nevšedního. Proto pro vás máme připravené akce, které nejen zkrášlí vaše OC, ale také zvýší jeho návštěvnost. Ať už si přejete proměnit nákupní haly ve vánoční trhy, jarní rozkvetlou louku, či ledovou plochu a mnohé další, jsme tu. Navrhneme pro vás koncept na míru, domluvíme potřebné sponzory, zajistíme populární a vhodné účinkující a v neposlední řadě připravíme atraktivní program. Produkční a technické jištění celé akce je samozřejmostí.
Módní přehlídky
V obchodním centru se stále něco děje. Nové značky přibývají, zaběhlé expandují. K vidění je vždy to nejnovější z kolekcí značkových obchodů pro nadcházející sezónu. Neváhejte nás oslovit s případnou spoluprací. Vytvoříme pro vás unikátní show. Navrhneme podium, hudbu, dodáme choreografie.