+420 775 207 525info@lavande.czVšeobecné obchodní podmínky

Licenční event Prasátko Peppa

Jsme první a jedinou agenturou, která má licenci na pořádání akcí Prasátka Peppa od vlastníka Hasbro, jak pro Českou republiku, tak pro Slovensko.

Peppa je roztomilé čtyřleté prasátko, které žije v domečku se svým mladším bráškou Tomíkem a maminkou a tatínkem. Poprvé se na televizních obrazovkách objevila v roce 2004 a od té doby si ji spousta dětí zamilovala. Pokud Peppu neznáte, tak vězte, že vaši malí návštěvníci ji zcela jistě znají. Udělejte jim proto radost a pozvěte si do vašeho města, zábavního parku, obchodního centra, na festival nebo na narozeninovou oslavu Peppu a jejího mladšího brášku Tomíka.

V základu se jedná o event trvající 3 hodiny, na základě našich zkušeností je tato délka nejvhodnější, ale lze ji samozřejmě přizpůsobit vašim potřebám. Doprovodný program můžeme sestavit přesně podle vašich přání a požadavků, a zároveň se může akce přizpůsobit tomu, co se vám líbí a tak, aby vám seděla přesně na míru.

Akci lze přizpůsobit aktuálnímu dění – lze ji udělat na téma Peppa a Vánoce, Velikonoce, dětský den nebo se zaměřit na svátky a roční období.

Níže naleznete nabídku, kde se dozvíte více informací.Více informacíKontaktujte nás