+420 775 207 525info@lavande.czVšeobecné obchodní podmínky

Soukromé eventy

Stejně jako je důležité oslovit veřejnost či partnery, je důležité udělat radost sami sobě nebo svým blízkým. Zajistíme bohatý doprovodný program, vhodnou lokaci, catering a zábavu, díky kterým se sami budete cítit jako oslavenci a veškeré starosti hodíte za hlavu. V případě, že si akci přejete zorganizovat sami, nabídneme vám pronájem všeho potřebného. Připravíme pro vás fotografie, fotoknihu či video, abyste se k události pro vás důležité mohli kdykoliv vrátit.


Svatba
Není moc oslav a příležitostí, které se vás dotknou takovým způsobem. Uvědomuje si, že svatba je jeden z nejdůležitějších milníků ve vašem životě, a tak k ní také přistupujeme. Vše od počátečních příprav, ochutnávek, výběru lokace, dekorace, květin, cateringové služby, hudebního doprovodu, fotografa, dopravy, ubytování, pozvánek, dárků pro hosty, či toho pravého svatebního dortu až po servis v den „D“ pro vás zorganizujeme a zařídíme tak, abyste se z této události mohli jen těšit a nedělat si s ničím starosti.
Firemní večírek
Vánoční večírek, oslava narozenin, rozlučka se svobodou, promoce … Vždy se najde příležitost pro oslavu vašeho života. Vhodná lokace, atraktivní doprovodný program, catering co potěší vaše chuťové buňky, výzdoba, to je to, co dělá váš večírek jedinečným. Nezapomenutelný zážitek, to pro vás dokážeme udělat a uděláme to velice rádi.
Narozeninová párty
Připravíme pro vás či vámi někoho blízkého nezapomenutelnou oslavu narozenin. Atraktivní místo, program, dekorace, pozvánky, catering… Vše co si budete přát. Samozřejmostí je zajištění případného doprovodného programu, jako např. hudební či taneční vystoupení, FX make-up, degustace a v neposlední řadě výběr vhodného tématu. Mezi nejoblíbenější patří Velký Gatsby spojený např. s ohňostrojem, James Bond s casinem, Avangers a hrací konzole, Moulin rouge s tanečním vystoupením nebo Marilyn Monroe.
Zahradní párty
Zahradní párty je víc než grilování a my vám to dokážeme. V rámci námi připravené zahradní párty si nejen pochutnáte na vybraných pochutinách, a nápojích, ale díky našim dekoracím a výzdobě se ocitnete v jiném světě, i když jen pár metrů vzdáleným od vašich kanceláří/domovů. Zařídíme pro vás program na míru, včetně technického zajištění akce, zastřešení a případné dopravy zúčastněných
Dětské oslavy
Ať už chcete oslavit narozeniny vaší ratolesti, či mu jednoduše udělat radost, vytvoříme párty dle vašich představ, a hlavně jeho snů. Vybereme pro vás vhodné místo, zajistíme výzdobu, vytvoříme a rozešleme pozvánky, uvítáme hosty, upečeme dort… Vše co si budete přát. Samozřejmostí je zajištění případného doprovodného programu, jako např. kreativního workshopu, mini diskotéky, kouzelníka, tanečního vystoupení, či malování na obličej a v neposlední řadě výběr vhodného tématu. Mezi nejoblíbenější patří Star Wars párty, pirátská oslava, Frozen a mnohé další. Díky výzdobě a kostýmům se jejich sen tak stane skutečností.