+420 775 207 525info@lavande.czVšeobecné obchodní podmínky

Firemní eventy

Každá firma se odlišuje složením svých zaměstnanců, produkty a svou značkou. Ke každé tedy přistupujeme individuálně a bereme v potaz jejich korporátní identitu, která je natolik zásadní pro správnou propagaci značky, produktu či jednoduše pro zábavu.

Konference, teambuildingy, firemní večírky, promo akce, semináře, family days, interní kampaně


Módní přehlídka
Chcete prezentovat novou kolekci vašeho zboží? Nebo zpříjemnit vaši párty pro kolegy či obchodní partnery?
Veletrh | výstava
Chystá se vaše firma na prezentační veletrh? Potřebujete vytvořit nestandardní prezentační stánek, kulisu, reklamní předmět nebo podstavec? Obraťte se na nás. Rádi vám poskytneme také příjemé hostesky či promotéry se zkušenostmi. Není pro nás problém ani doplňkové technické zajištění interaktivních obrazovek, projekčních ploch, mikrofonů.
Večírek
Vánoční večírek, oslava narozenin firmy, získání nového klienta, změna ve vedení firmy… Vždy se najde příležitost pro oslavu ve vaší firmě. Vhodná lokace, atraktivní doprovodný program, catering co potěší vaše chuťové buňky, hostesky, které okouzlí vás, vaše zaměstnance či klienty, zážitek, který si každý spojí s vaší firmou, to pro vás dokážeme udělat a uděláme to velice rádi.
Family day
Máme pro vás, vaše zaměstnance a jejich rodiny přichystaný program, který můžete využít během celého roku. Den, kdy se vaše firma promění v místo plné dětí a drahých poloviček, nemusí být zdaleka tak děsivý, jak si představujete. Zábavný program, který pro vás přichystáme, catering jako od rodinného krbu či grilu, a mnohé další vás přesvědčí, že investovat čas a prostředky do Family days se vyplatí. Přeci jen místo, kde vaši zaměstnanci pracují, je pro mnohé druhý domovem.
Konference | kongres
Chystáte firemní kongres nebo odbornou konferenci? Nabízíme vám naše zkušenosti. Můžete se spolehnout na komfortní full service. Zařídíme technické zázemí, obrazovky, ozvučení, mobiliář. Pokud budete chtít, navrhneme vám také netradiční prostory pro oživení atmosféry. Přichystáme dostatečný catering i s hosteskami. Připravíme a zkompletujeme všechny prezentační materiály, které budou na určenou akci potřeba. Víme, že na každém detailu záleží, proto vám pomůžeme i s dekoracemi a neponecháváme nic bez povšimnutí.
Tematická párty
Někdy nestačí zajistit atraktivní lokaci, krásné hostesky a neobyčejný program (což vám samozřejmě nabízíme), někdy je potřeba víc. A tím víc máme na mysli téma. Tematické párty jsou stále oblíbené. Kdo by se nechtěl ocitnout ve světe Jamese Bonda, velkého Gatsbyho či zažít na vlastní kůži Burlesque show. S pomocí naší agentury se v tomto světě nejen octnete, ale nebudete ho chtít ani opustit.