+420 775 207 525info@lavande.czVšeobecné obchodní podmínky

Doprovodné programy

Rádi vám připravíme celý event od A do Z, ale uvědomujeme si, že někdy potřebujete jen trochu vypomoct, a tak se podívejte na naši nabídku, z které si vybere každý. Navrhneme a zařídíme pro vás kreativní řešení pro dekoraci vašeho interiéru. Zajistíme dopravu účastníků, dodáme účinkující, kteří provedou vaším programem, či ho zpestří tematickou show. Připravíme koutek pro vaše ratolesti a mnohé další.


Golden Burlesque
Golden Burlesque je podmanivá burleskní show, při které se se vám bude tajit dech.
Dekorace prostor
Nevíte si rady s výzdobou či dekorací na vaší akci? Nabízíme kompletní květinový a dekorační servis pro různé typy akcí (svatba, galavečer, oslava, výzdoba pódia a jiné). Nebo chcete někomu blízkému popřát k narozeninám nádhernou vázanou kyticí nebo mít na své svatbě květinovou výzdobu, o které budou svatebčané mluvit ještě dlouho po svatbě? K dispozici máme přírodní, umělé, papírové, textilní, skleněné dekorace dle posledních trendů. Nebojte se nám svěřit vaše požadavky a uvidíte, že budete s výsledkem více než spokojeni.
3D dekorace
Potřebujete speciální konstrukci, podstavec, nebo jiný objekt pro vaši dekoraci či prezentaci určitého produktu? Rádi vám vytvoříme cokoli. Většinou tvoříme ze dřeva a dekoračních materiálů. Železné konstrukce po dohodě. V souvislosti s produkcí a spoluprací divadelních představení často tvoříme divadelní rekvizity a kulisy přesně na míru. Cena se odvíjí dle zvoleného materiálu a náročnosti zakázky, včetně dopravy, instalace a montáže, demontáže.
Barman show
Zábavný a netradiční program na jakékoli vaší akci vhodný k jejímu dokreslení či oživení. Připravíme pro vás klasické míchání, Tandem show, UV show nebo v poslední době tak oblíbené Fire show. Dokonce si budete moci vyzkoušet, jak namíchat vlastní drink. U každého z těchto představení zažijete ještě více vzrušujících okamžiků. Tandem show spočívá ve společném vystoupení a souhře dvou barmanů. UV show využívá UV světlo k vytvoření světelných efektů a iluzí. Fire show vás ohromí ohnivými efekty, hořícími lahvemi a dalšími triky s ohněm ve vnitřních i venkovních prostorách.
Mobilní fotokoutek
Chtěli byste, aby si hosté odnášeli vzpomínku na vaši akci v podobě fotografie rovnou při odchodu domů a nemuseli na nic čekat? Potřebujete zábavný doprovodný program vaší události? Řešením je mobilní ateliér. Díky tomu je možné upravovat, vylepšovat a vyvolávat fotografie rovnou v průběhu akce. Máme pro vás k dispozici nejen koutek samotný, ale také samozřejmě rekvizity, které se vždy tematicky přizpůsobí vaší akci.
Bubble show
Úchvatné vystoupení s mýdlovými bublinami. Malé bubliny pohlcují velké, tvoří krásné bublinkové obrazce a mění barvy. Do bubliny lze uzavřít někoho z obecenstva nebo vašich hostů. Vhodné především pro interiéry, v exteriérech lze show uskutečnit také, nepřítelem však bývá větrné počasí. Tato zábava se hodí jak pro soukromé oslavy, školy a školky, na firemní večírek tak na veletržní akci. Můžeme pro vás připravit reklamní bublifuky s logem společnosti, profesionální výrobníky bublin, nebo promítneme vaše logo přímo na stěnu bubliny. Délka vystoupení 20-30 min, dále můžeme nabídnout workshop v délce 40 minut.
Bublinková | Pěnová show
Je libo malé bublinky nebo raději hustou pěnu? Ideální zábava na firemním večírku nebo také na dětských akcích, táborech a podobně. Show je vždy upravena dle složení zúčastněných. Cena show je závislá na množství vytvořené pěny. Záruka nezávadnosti pěny je potvrzena hygienickým atestem.
Whisky | rumová degustace
Skvělý doplněk k jakékoli společenské události, když chcete poznat nové chutě a možnosti. Malá soukromá párty, narozeninový dárek, také firemní večírek, či teambuilding. K dispozici je 7-20 vzorků dle domluvy. Může probíhat u vás nebo ve vybrané restauraci dle domluvy a možností. Součástí je odborný výklad o historii a výrobě.
Doutníková degustace
Skvělý doplněk k jakékoli společenské události, když chcete poznat nové chutě a možnosti. Malá soukromá párty, narozeninový dárek, také firemní večírek, či teambuilding. K dispozici je 7-20 vzorků dle domluvy. Může probíhat u vás nebo ve vybrané restauraci dle domluvy a možností. Součástí je dborný výklad o historii a výrobě.
Kouzelník
Máte rádi záhady, mystično, napínavé a trochu tajemné nebo legrační kousky? Chcete zažít neopakovatelné a nezapomenutelné vystoupení? Můžete si vybrat hned z několika skvělých a originálních představení. Ať už se jedná o zábavné komediální triky a iluze nebo tzv. table hopping (kouzelník prochází mezi stoly a provádí své triky přímo před očima diváků). Můžete si být jisti, že každé z těchto vystoupení pro vás bude skvělou zábavou a zážitkem, na který se nezapomíná. Samozřejmostí je i zapojení obecenstva do kouzelnických čísel. Při kouzelnickém představení se jistě nebudete nudit.
Dětský koutek
Děti naše hry a soutěže baví. Dětský koutek je ideálním místem pro ně. Nebudou se nudit a navíc o ně bude dobře postaráno. Stolní hry, veselé programy, malování na obličej, výtvarná dílna, soutěže, modelování balonků, trampolína a další atrakce, vše jen pro vaše děti.
Taneční show
Nejen oblíbený doplněk eventů, ale mnohdy jejich zlatý hřeb. Vybereme pro vás show přímo na míru vašemu eventu. Street dance, step, latino, jazz, break dance, valčík a mnohé další můžete mít na své akci. Postaráme se o to, aby vystoupení, kostýmy, umělci a jejich styling perfektně doplňovali a podtrhovali celkovou atmosféru akce.
Hudebníci
Hudba je nedílnou součástí jakékoliv akce, ať už jako podkres, či zlatý hřeb večera a vytváří jedinečnou atmosféru. Na váš soukromý či firemní večírek zajistíme jednotlivce, kapely, či orchestr. Počínaje klasickou hudbou, přes rytmický jazz až po rock, najdeme pro vás přesně to, co potřebujete.
Moderátoři | Účinkující
O úspěchu a prestiži akce nerozhoduje jen lokace, catering a program, ale hlavně pak moderátoři a účinkující. Nejen, že vás provedou eventem jako takovým, ale zatraktivní jej a mnohdy zvýší i jeho návštěvnost a exkluzivitu. Proto máme pro vás nabídku moderátorů a účinkujících, které můžete znát např. z televizních obrazovek a kteří budou perfektně doplňovat právě vaši akci.
Foto | Video
Vzpomínky jsou důležité, časem ovšem mohou vyblednout. Dá se tomu ale zabránit. Nechte si z Vaší akce pořídit video záznam nebo spousty fotografií. Na firemních nebo sportovních akcích, plesech nebo na dětských oslavách či svatbách. Z vaší akce vám zpracujeme prezentační a propagační videoklipy (firemní, hudební atd.), reportáže, či krátké spoty. Vše může být doplněno 3D animacemi.
Dárky na míru
Dárek pro vaše nejbližší. Dárek pro klienty, dodavatele či vaše zaměstnance. Každý občas chceme/potřebujeme potěšit někoho z našeho okolí. Ať už se jedná o květiny, dárkové balíčky, zážitky či obrandované zboží, rádi vám vše nejen zajistíme, ale v případě zájmu také navrhneme kreativní koncept, výsledně vyrobíme a dodáme.
Mystery shopping
Potřeba získat informace nejen o konkurenčních firmách, ale dozvědět se něco i o své firmě je nezbytnost, která v této době je naprosto nepřehlédnutelná. Tento fakt si uvědomujeme, a proto vám nabízíme jemný, nenásilný a decentní způsob, jak např. otestovat znalosti a vědomosti vašich zaměstnanců, získat lepší přehled o konkurenci a mnohé další. Individualita a diskrétnost je v tomto případě na prvním místě.
Propagace | Distribuce
Součástí našeho portfolia služeb je i propagace vašich výrobků či služeb. Nenabízíme pouze propagaci, ale také produkci a následnou distribuci, jak adresnou i neadresnou, včetně zpětné kontroly. Aby distribuce byla co nejpřesnější nabízíme také GEO marketing, kdy vizualizace dat je pro některé klienty naprosto nezbytná.
Doprava
Úzce spolupracujeme s předními českými společnostmi, které poskytují dopravní služby. Můžeme vám nabídnout jak transfery zboží, tak i osob. U firemních či soukromých akcí je samozřejmostí limuzína, či vozidlo luxusnějšího rázu. U větších akcí pro vás zajistíme minibusy a autobusy. Dovezeme vás rychle, pohodlně a za příznivou cenu, kam si budete přát.