+420 775 207 525info@lavande.czVšeobecné obchodní podmínky

Naše projekty

V této sekci se můžete nechat inspirovat a podívat se podrobněji na eventy, které proběhly v naší produkci. Máme za sebou již dlouhou řadu realizovaných akcí. Najdete zde hlavně ty, které jsou zajímavé nebo něčím jedinečné, ať jde o sportovní odpoledne s dětmi, promo akci s oživlými zombie, tvorbu dekorací pro obchodní centra, adventní kreativní workshopy pro zaměstnance banky nebo párty a oslavy.


Licenční event Prasátko Peppa
Jsme první a jedinou agenturou, která má licenci na pořádání akcí Prasátka Peppa od vlastníka Hasbro.
Ledová plocha
Pravidelně organizujeme bruslení na ledové ploše přímo na pasáži v obchodním centru.
Jarní louka
Zajímá vás jak zaujmout zákazníky? Odpověď zní unikátní dekorace prostoru!
Podzim v šálku v NC Fénix
Tradiční gastro den plný ochutnávek od nájemců nákupního centra Fénix proběhl přímo na pasáži, kde bylo možné zaujmout nejvíce kolemjdoucích zákazníků.
Natáčení reklamního spotu pro ActivePass Sodexo
V rámci projektu, který bojuje proti syndromu vyhoření, společnost Sodexo vyvinula svůj nový produkt ActivePass, permanentky na sport i na relax.
Edukativní výstava Panelstories Skanska Reality a.s.
Pro našeho významného klienta Skanska Reality a.s. zajišťujeme interaktivní výstavu edukativních panelů.
Workshop Čokovárna na festivalu Kefír
Pro Českou spořitelnu, partnera festivalu pro děti a rodiče Kefír, jsme zajišťovali program na stanovišti Čokovárna. Děti si zde mohly samy vyrobit čokoládovou minci ve vzhledu padesátikoruny.
Velikonoční jarmark
Pro děti a dospělé připravujeme na Velikonoce zajímavé a zábavné workshopy.
Opening nákupního centra Fénix
Během roku 2018 prošlo nákupní centrum Fénix rozsáhlou rekonstrukcí a v říjnu 2018 proběhlo slavnostní znovuotevření.
Prague Extreme Walk
V rámci projektu „Čistou stopou Prahou“ chtěl pražský magistrát upozornit na problematiku znečištěného ovzduší další netradiční akcí.
Den zdraví
Návštěvníkům obchodního centra jsme nabídli možnost seznámit se podrobněji se zdravým životním stylem a představili jim méně známé i populární přístupy k výživě, péči o zdraví a tělo i mysl.
Spotřebitelské soutěže
Pro obchodní centra pravidelně několikrát ročně připravujeme spotřebitelské soutěže, jejichž hlavním cílem je nalákání nových zákazníků, udržení stávajících zákazníků a podpora prodejů jednotlivých nájemců.
Promo Fear The Walking Dead 2
Při příležitosti premiéry druhé řady Fear The Walking Dead v ČR a SR vznikla v naší produkci unikátní akce ZombieFest. Stejně tak jako v Čechách na proslulém Mácháči, tak i na Slovensku na populární Magio pláži, měli návštěvníci příležitost zažít na vlastní kůži, jaké to je být „živým mrtvým“, či jaké to je být jeho potravou při smrtelném útěku přes překážkovou dráhu.
Výstava a science show iQLANDIA
Pro obchodní centrum jsme zajistili kompletní program s vědeckou tématikou. Kromě výstavy interaktivních vědeckých exponátů, kde mohli návštěvníci zjistit třeba to, jak vidí jednotlivá zvířata, vyzkoušet si moderování předpovědi počasí nebo rychlost reakce, jsme připravili i kreativní dětské workshopy, které se vázaly k základním znalostem z oblasti vědy.
Dětské akce
Zajišťujeme doprovodný program pro děti, který zahrnuje soutěže o ceny, vyzkoušení nových sportů, kreativní dílničky atd.
Vánoce ve Vivo! Hostivař
V listopadu 2018 jsme organizovali v nákupnímu centru VIVO! akci, na které mohli návštěvníci nasát tu pravou předvánoční atmosféru.
Adventní event pro Českou spořitelnu
Pro zaměstnance České spořitelny jsme zajistili adventní program pro celou dobu předvánočních svátků, rozdělený do čtyř eventů.
Plastika z PET víček
Dlouhodobá charitativní akce spojená se sběrem PET víček, realizovaná na podporu seniorů v Mladé Boleslavi. Do sběru se zapojily místní školy i návštěvníci OC, kteří soutěžili o poukazy do aquaparku.
MAE kongres
V Hotelu Ambassador Zlatá Husa jsme pro Medicina Alternativa Europe uspořádali dvoudenní kongres alternativní medicíny pro 300 osob pod patronací významných osobností z oboru.
Návrat Kapitána
Pro znovuotevření pivovaru v Děčíně jsme zrealizovali celodenní event. Cílem bylo zpropagovat pivovar a jeho činnost a informovat veřejnost o tom, že se v Děčíně bude opět vařit oblíbené pivo Kapitán.
Chill out Kaktus
Pro mobilního operátora Kaktus jsme zajistili prezentační prostor a realizovali kreativní workshopy na Letní filmové škole v Uherském Hradišti.