+420 775 207 525info@lavande.czVšeobecné obchodní podmínky

Naše projekty

V této sekci se můžete nechat inspirovat a podívat se podrobněji na eventy, které proběhly v naší produkci. Máme za sebou již dlouhou řadu realizovaných akcí. Najdete zde hlavně ty, které jsou zajímavé nebo něčím jedinečné, ať jde o sportovní odpoledne s dětmi, promo akci s oživlými zombie, tvorbu dekorací pro obchodní centra, adventní kreativní workshopy pro zaměstnance banky nebo párty a oslavy.


Ledová plocha v OC
Pravidelně organizujeme bruslení na ledové ploše přímo v obchodním centru.
Promo Fear The Walking Dead 2
Při příležitosti premiéry druhé řady Fear The Walking Dead v ČR a SR vznikla v naší produkci unikátní akce ZombieFest. Stejně tak jako v Čechách na proslulém Mácháči, tak i na Slovensku na populární Magio pláži, měli návštěvníci příležitost zažít na vlastní kůži, jaké to je být „živým mrtvým“, či jaké to je být jeho potravou při smrtelném útěku přes překážkovou dráhu.
Výstava a Science show IQLANDIA
Pro obchodní centrum jsme zajistili kompletní program s vědeckou tématikou. Kromě výstavy interaktivních vědeckých exponátů, kde mohli návštěvníci zjistit třeba to, jak vidí jednotlivá zvířata, vyzkoušet si moderování předpovědi počasí nebo rychlost reakce, jsme připravili i kreativní dětské workshopy, které se vázaly k základním znalostem z oblasti vědy.
Jarní záhon
Zajímá vás jak zaujmout zákazníky?Odpověď je unikátní dekorace prostoru! Jarní louka přímo do vašeho obchodního centra.
Velikonoční jarmark
Pro děti a dospělé připravujeme na Velikonoce zajímavé a zábavné workshopy.
Den zdraví
Návštěvníkům obchodního centra jsme nabídli možnost seznámit se podrobněji se zdravým životním stylem a představili jim méně známé i populární přístupy k výživě, péči o zdraví a tělo i mysl.
Adventní event pro Českou spořitelnu
Pro zaměstnance České spořitelny jsme zajistili adventní program pro celou dobu předvánočních svátků, rozdělený do čtyř eventů.
Plastika z PET víček
Dlouhodobá charitativní akce spojená se sběrem PET víček, realizovaná na podporu seniorů v Mladé Boleslavi. Do sběru se zapojily místní školy i návštěvníci OC, kteří soutěžili o poukazy do aquaparku.
Dětské akce
Zajišťujeme doprovodný program pro děti, který zahrnuje soutěže o ceny, vyzkoušení nových sportů, kreativní dílničky atd.
MAE kongres
V Hotelu Ambassador Zlatá Husa jsme pro Medicina Alternativa Europe uspořádali dvoudenní kongres alternativní medicíny pro 300 osob pod patronací významných osobností z oboru.
Návrat Kapitána
Pro znovuotevření pivovaru v Děčíně jsme zrealizovali celodenní event. Cílem bylo zpropagovat pivovar a jeho činnost a informovat veřejnost o tom, že se v Děčíně bude opět vařit oblíbené pivo Kapitán.
Chill out Kaktus
Pro mobilního operátora Kaktus jsme zajistili prezentační prostor a realizovali kreativní workshopy na Letní filmové škole v Uherském Hradišti.