+420 775 207 525info@lavande.cz

Naše projekty

V této sekci se můžete nechat inspirovat a podívat se podrobněji na eventy, které proběhly v naší produkci. Máme za sebou již dlouhou řadu realizovaných akcí. Najdete zde hlavně ty, které jsou zajímavé nebo něčím jedinečné, ať jde o sportovní odpoledne s dětmi, promo akci s oživlými zombie, tvorbu dekorací pro obchodní centra, adventní kreativní workshopy pro zaměstnance banky nebo párty a oslavy.


Kriketová Akademie
V rámci naší spolupráce s Kriketovou akademií zajišťujeme marketing, realizaci jejích akcí a bohatého doprovodného programu. Mezi tyto akce patří např. Týdny kriketu, Roadshow či doprovodný program na Mezinárodním kriketovém turnaji - Pepsi Cupu.
Promo Fear The Walking Dead 2
Při příležitosti premiéry druhé řady Fear The Walking Dead v ČR a SR vznikla v naší produkci unikátní akce ZombieFest. Stejně tak jako v Čechách na proslulém Mácháči, tak i na Slovensku na populární Magio pláži, měli návštěvníci příležitost zažít na vlastní kůži, jaké to je být „živým mrtvým“, či jaké to je být jeho potravou při smrtelném útěku přes překážkovou dráhu.
Den dětí s extrémními sporty 2016
Na Den dětí se v Europarku objevil tým VSA Xtreme, ve který sdružuje naše přední jezdce na BMX, freestylových koloběžkách, bruslích a skateboardech.
Výstava a Science show IQLANDIA
Pro obchodní centrum jsme zajistili kompletní program s vědeckou tématikou. Kromě výstavy interaktivních vědeckých exponátů, kde mohli návštěvníci zjistit třeba to, jak vidí jednotlivá zvířata, vyzkoušet si moderování předpovědi počasí nebo rychlost reakce, jsme připravili i kreativní dětské workshopy, které se vázaly k základním znalostem z oblasti vědy.
Jarní louka 2016
Pro obchodní centrum jsme vytvořili jarní louku na míru přímo v pasáži centra. Jarní louku tvořil samostatný záhon o rozměrech 13,5 x 5 m, který byl osázen jarními květinami.
Velikonoční jarmark
Pro děti a dospělé připravujeme na Velikonoce zajímavé a zábavné workshopy.
Ledová plocha 2016 Vesmír
Pro obchodní centrum jsme zajistili kompletní provoz a dekoraci vnitřní ledové plochy včetně půjčovny bruslí a čtyř dětských celodenních programů se soutěžemi o hodnotné ceny od partnerů akce, známými osobnostmi jako moderátory a doprovodným programem.
Den zdraví 2016
Návštěvníkům obchodního centra jsme nabídli možnost seznámit se podrobněji se zdravým životním stylem a představili jim méně známé i populární přístupy k výživě, péči o zdraví a tělo i mysl.
Adventní event pro Českou spořitelnu
Pro zaměstnance České spořitelny jsme zajistili adventní program pro celou dobu předvánočních svátků, rozdělený do čtyř eventů.
3D plastika z PET víček 2015
Dlouhodobá charitativní akce spojená se sběrem PET víček, realizovaná na podporu seniorů v Mladé Boleslavi. Do sběru se zapojily místní školy i návštěvníci OC, kteří soutěžili o poukazy do aquaparku.
Jarní louka 2015
Pro obchodní centrum jsme vytvořili jarní louku na míru přímo v pasáži centra. Jarní louku tvořily dva samostatné záhony 5x5 m a 3x5 m. Oba záhony jsme osázeli jarními květinami a dotvořili kameny, skleněnými doplňky a umělými motýly. V záhonech jsme umístili lavičky s polštáři a lidé jimi mohli procházet po cestičkách nebo v klidu posedět.
Ledová plocha 2015 se Spongebobem
Pro obchodní centrum jsme zajistili kompletní provoz a dekoraci vnitřní ledové plochy včetně půjčovny bruslí a čtyř dětských celodenních programů se soutěžemi.
MAE kongres
V Hotelu Ambassador Zlatá Husa jsme pro Medicina Alternativa Europe uspořádali dvoudenní kongres alternativní medicíny pro 300 osob pod patronací významných osobností z oboru.
Návrat Kapitána
Pro znovuotevření pivovaru v Děčíně jsme zrealizovali celodenní event. Cílem bylo zpropagovat pivovar a jeho činnost a informovat veřejnost o tom, že se v Děčíně bude opět vařit oblíbené pivo Kapitán.
Chill out Kaktus
Pro mobilního operátora Kaktus jsme zajistili prezentační prostor a realizovali kreativní workshopy na Letní filmové škole v Uherském Hradišti.
3D plastika z PET víček 2013
Akci jsme připravili ve spolupráci s Nadací Naše dítě. Žáci zapojených škol a návštěvníci OC sbírali umělohmotná víčka z PET lahví. Za každé donesené víčko daroval OC Europark Štěrboholy Nadaci Naše dítě 50 haléřů. Šek byl předán nadaci na slavnostní akci v OC. V rámci této akce nám vyšel pokus o rekord a akce byla zapsána do České knihy rekordů.